• Adres zapierających dech w piersiach wakacji
  • Twój dom w basenie Morza Śródziemnego
  •  Nowy styl szczęścia 

Holiday Garden Resort

Zebraliśmy energię Morza Śródziemnego dla Ciebie w naszym 12.000 m2 powierzchni, w 5 gwiazdek.

Holiday Garden Resort, w którym można w pełni doświadczyć spokoju, oczyszczenia i rozrywki, rozciąga relaksującą dłoń natury na rodzinę i bliskich, gdy mówisz „all inclusive”...

Czekamy, aby pokazać znaczenie komfortu w naszej nadmorskiej lokalizacji, piaszczystej plaży o szerokości 50 metrów i 235 pokoi. Hotel znajduje się 95 km od centrum Antalyi, 85 km od lotniska w Antalyi i 24 km od Side.

POKOJE

Evim gibisi yok diyenleri biraz şaşırtacağız... Holiday Garden Resort'un sekiz katlı ana binası, 235 odasıyla özgün bir huzur mekânı niteliğinde. Deniz manzarası için keyif yapacağınız balkonlar da en az odalar kadar ilginizi çekecek!..

JEDZENIE I NAPOJE

Smaki kuchni tureckiej i światowej, przygotowane przez naszych doświadczonych kucharzy, stworzą nowe ekspansje w Twojej kulturze kulinarnej ... Czekamy na degustację dań Holiday Garden Resort, aby doświadczyć smaku szczęścia.

Rozrywka

Jeśli koncentrujesz się na dobrej zabawie, jeśli nie możesz się doczekać, aby uzyskać energię w sobie, jeśli chcesz stać się kolorowy z młodymi duszami takimi jak ty, dzień i noc, te zajęcia są dla ciebie …

Morze, wspaniały widok i ty ...

Zrób sobie, swojej rodzinie i bliskim przysługę. Najbardziej przyjemna inwestycja na spędzenie całego roku to dobre wakacje...

Mini Club

Będziemy się świetnie bawić z naszymi małymi gośćmi w wieku od 4 do 12 lat… Chodźcie, nazywamy to 1, 2, 3; Bawimy się i towarzysko!

Usługi specjalne

W zaciszu kamelii w dzień iw blasku księżyca w nocy ... Mamy małe niespodzianki czekające na Ciebie z najbliższymi.

Konferencja

Udane wydarzenia i organizacje prezentowane są w udanym środowisku. Pozwól, aby Twoje spotkania, wydarzenia i organizacje kongresowe przebiegały w bezpiecznych rękach.